2023 YKS-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı + PDF (Güncel)

ayt-esit-agirlik-calisma-programi

2023 YKS-AYT için hazırladığımız “2023 YKS-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı” yazımızda bugün güncel müfredata göre, konu sırasına uygun ve tüm konuları kapsayan bir şekilde hazırladığımız 2023 YKS-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programını inceliyoruz. Siz öğrenciler için oluşturulan bu YKS-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programında çalışmanız gereken tüm konular bulunuyor eğer öncesinde çalıştığınız konular varsa diye konuların yanına daireler ekledik bu sayede çalıştığınız konuların karşısında bulunan daireleri kullanarak YKS-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programını daha verimli kullanabilirsiniz.

 

Bu yazımızdaki program sadece YKS-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programıdır. Diğer Çalışma Programlarımızı incelemek istersen TYT‘ye hazırlanan öğrenciler için hazırladığımız “2023 TYT Çalışma Programı” , Sayısal öğrenciler için hazırladığımız “2023 Sayısal Çalışma Programı” yada Sözel öğrenciler için hazırladığımız “2023 Sözel Çalışma Programı” yazılarımıza göz atabilirsin.

 

Aşağıda bulunan kutucuklara tıklayarak 4 ay 16 haftadan oluşan YKS-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı PDF Dosyalarını indirebilirsin.

2023 YKS-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programları + PDF

YKS-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı 1. AY PDF
YKS-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı 2. AY PDF
YKS-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı 3. AY PDF
YKS-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı 4. AY PDF

Ayrıca diğer çalışma programlarına göz atmak istersen;

YKS-TYT-AYT Tüm Çalışma Programları

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
KPSS
2023 TYT' YE
Kalan Süre

18 Haziran 2023