SSK İşveren

SGK ile ilgili kime soru sorabilirim? BAĞ-KUR, SGK, Genel Sağlık Sigortası gibi konular üzerine merak edilen birçok şey vardır. İnsanlar primlerden fazla ödeme iadesine kadar birçok sorusuna yanıt arar. Eğer bunlara hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, SSKİsveren size aradığınız çözümleri sunmaktadır. Platformumuz,

 

  1. SGK Genel,
  2. BAĞ-KUR,
  3. SGK İşveren,
  4. Teşvikler,
  5. Meslek Maaşları,
  6. Yararlı Bilgiler üzerine size bilgi sağlamaktadır.

 

Her bir kategoride bulunan onlarca yazı sizlerin faydalanması için sunulmaktadır. Ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmetle aklınıza bulunan soru işaretlerine son verebilirsiniz. Gündemi yakından takip eden SSKİsveren, böylece size hizmet sunduğu konularda her zaman güncel bilgileri vermektedir.

 

Genel SGK Bilgileri

SSK ve SGK ne demek? Sosyal Güvenlik Kurumu çağdaş sosyal güvenlik sistemini yürütmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın ilgili kuruluşudur. Günümüzde SGK ile ilgili olarak insanların merak ettiği birçok konu vardır. Herkes doğal olarak hem doğru hem de güncel bilgilere ulaşmak ister.

 

SSKİsveren, genel anlamda SGK üzerine merak ettiğiniz her konuya cevaplar getirmektedir. Böylece İşyeri Unvan Listesi’nin nereden alınabileceğini, İntibak Yasasını, SGK Hizmet Dökümü kodlarını, Müstehaklık Belgesini ve diğer birçok konuyu öğrenebilirsiniz.

 

BAĞ-KUR

BAĞKUR- 16 Mayıs 2006 tarihinde kabul edilen 5502 sayısı Sosyal Güvenlik Kurumu Kanunu ile Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı olan Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumuna devredilmiştir.

 

Ancak insanların BAĞ-KUR hakkında merak ettiği birçok şey vardır. Özellikle fazla ödeme iadesi, tarım BAĞ-KUR primi, BAĞ-KUR’dan SSK’ya geçiş, geriye dönük tarım BAĞ-KUR tescili bunlardan bazılarıdır. SSKİsveren, BAĞ-KUR nedir kimlere verilir de dair, bu konuda son bilgileri sunmaktadır.

 

SGK İşveren Bilgileri

SSKisveren.com, işveren kişilerin de SGK ile ilgili olan soruları karşılamaktadır. Böylece ev hizmet teşvik şartları, 10 günden fazla ev hizmeti başvuru ve çıkış işlemleri dahil birçok konuda sorularınıza cevaplar getirilir.

 

Tüm konuları ayrıntılı bir şekilde ele alan SSKİsveren, böylece konuya tam anlamıyla hakim olmanıza yardımcı olacak içerikler sunar.

 

Teşvikler

Teşvik konusunda vatandaşların pek çok sorusu vardır. Esnaf muafiyet belgesinin nasıl alınacağından stajyer maaşı devlet desteği nasıl alınır gibi teşvikleri ve şartlarına kadar çok sayıda konu bulunur. SSKİsveren, bunların hepsine yanıt getirerek soru işaretlerine çözümler sunmaktadır.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
KPSS
2023 TYT' YE
Kalan Süre

18 Haziran 2023